אז מה אנחנו עושים בספירלה?

בניית אתרים ודפי המראה

נכסים דיגיטליים עצמאיים הם דרך יעילה ובטוחה להשיג תוצאות ולהגדיל את הרווחים. בספירלה אנחנו משלבים את הידע והנסיון שלנו בפיתוח אתרים, עם ההבנה שלנו בשיווק ובתוכן – כדי לבנות לכם אתרים המותאים אישית לצרכים של העסק ולחוויית המשתמש של קהל היעד שלכם.

פרסום ושיווק במדיות החברתיות ובגוגל

כלי הפרסום השונים מאפשרים לנו לייצר חשיפה ומעורבות על ידי פילוח נכון וחכם של קהל היעד והתאמת המסרים, התוכן והקריאייטיב לפלטפורמה. בספירלה אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לגבש אסטרטגיה ולהשקיע נכון בפרסום.

צילום

צילום עסקי מקצועי

אצלנו בספירלה לוקחים ברצינות את התקשורת החזותית של העסק. ביחד אתכם נתכנן ונפיק תוכן ויזואלי שיעביר את המסרים והערכים שלכם. אנחנו מביאים איתנו הרבה נסיון בעבודה עם אנשים ועסקים, ונשמח לעזור לכם להתגשם דרך עדשת המצלמה.

כתיבת תוכן לאתרים ולמדיות חברתיות

כתיבה נכונה מבחינת יצירתית ושיווקית היא מפתח להצלחה של העסק. היא צריכה לדבר עם ואת קהל היעד, בצורה ברורה – תוך שהיא נעה מתוך הערכים והיעדים של העסק ומשקפת את מהותם. תהליך הכתיבה של הספירלה משלב איפיון תכנים, גיבוש השפה הייחודית של העסק וכתיבה, הלכה למעשה, של תכנים שיווקיים מותאים לקוח ופלטפורמה.

הדרכות מקצועיות

תן לאדם גזר והוא ישבע ליום אחד, תלמד אותו לגדל ירקות והוא יהיה שבע כל החיים. אנחנו מאוד אוהבים לעשות את העבודה בשביל הלקוחות שלנו, אבל גם מאוד אוהבים ללמד. הדרכות הספירלה מתאימות לבעלי עסקים שרוצים ללמוד כיצד לעשות בעצמם – מבניית אתרים ועד עריכת תמונות.