צילום מקצועי לעסק

תדמית ותוכן שעובדים בשבילך

הסיפור שלך | התיעוד שלנו

לכל אדם ולכל עסק יש סיפור. אנחנו מאמינים בכוחם של סיפורים לחבר בין אנשים ובין עסקים.
המצלמה והעדשות, בין אם בצילום סטילס או וידאו – הם כלים מדהימים שניתן בעזרתם להעביר את המסרים, הערכים והייחודיות של העסק. בתהליך משותף נבין בדיוק מה הסגנון, האווירה והשפה האסתטית שיעשו את השירות הטוב ביותר עבורך.

צילומי תדמית ואווירה

כל עסק צריך צילומי תדמית ואווירה. אנחנו בספירלה ניגשים לנושא קצת אחרת ומציעים צילומים באור טבעי בסביבה העסקית, בסטודיו, בקליניקה או בחוץ באור טבעי. הדגש שלנו הוא על נקודת מבט ייחודית ואותנטית, עליך ועל העשייה המקצועית שלך – על מנת להדגיש את הבידול שלך ולמשוך את הלקוחות הנכונים בשבילך. יש לנו נסיון רב בעבודה עם אמנים ובעלי מלאכה, מטפלים, מוזיקאים כמו גם עבודה במרחב העסקי והמשרדי.

תוכן וידאו

המדיום הוא המסר | התוכן הוא המלך.
אסטרטגיית תוכן טובה ומוצלחת כוללת בתוכה תוכן מבוסס וידאו.

צילום וידאו מאפשר לנו לספר את הסיפור בהרחבה, לבנות תסריט, לשלב טקסט ומוזיקה – ולייצר נכס שיווקי ירוק-עד שמעביר את המסרים הנכונים לאנשים הנכונים. סרטון כזה יכול להשתלב נהדר בחזית של האתר או דף ההמראה שלכם ובקמפיינים ברשתות החברתיות.

בין אם מדובר בתוכן לפוסטים לפייסבוק, קורס דיגיטלי, עדויות של לקוחות – וידאו טוב מביא לתוצאות מעולות, המרות איכותיות והחזר השקעה.

GuitarFix

עץ חיים

נוגה ואלינור - מימון המונים

Rainy Day Flow

סגירת תפריט

כתוב את הכותרת כאן

 
‏קהילת עסקים למען קיימות‏
קבוצה ‏פרטית‏ · ‏536‏ חברים
הצטרף לקבוצה
קהילת עסקים למען קיימות היא רשת מגוונת ושמחה של עסקים אשר שמו לעצמם למטרה לקדם את מהפכת הקיימות בישראל. הקהילה פועלת על מנת לקדם את חבריה ולהרחיב את מעגלי ההשפעה שלהם, היא חלק מהתנועה הגדולה לקידום קיימות חברתית סביבתית בישראל, ושאיפתה להוות עמוד תווך ביצירת מציאות חדשה, הוגנת, שופעת ואכפתית בישראל.
 

יש לי משהו בשבילך

כל מה שאני יודע - בתיבת המייל שלך

מלא חומר טוב, יעיל ומעשי שיעזור לכם להפוך את השיווק שלכם ליצירתי יותר.
איך לספר סיפורים, לבנות תקשורת חזותית ולהגדיל את הפרנסה.