הסיפור של הספירלה

כנסו כנסו, מכאן אפשר רק לעלות.

ברוכים הבאים לספירלה – בית תוכן יצירתי לעסקים שרוצים לשווק אחרת.

מלאכת הסיפור מלווה את האדם משחר ההיסטוריה. היא נמצאת בבסיסה של כל תרבות. היא מהווה מדיום להפצת רעיונות, לתקשורת, לחיבור אוניברסלי חוצה שפות, גיאוגרפיה ומורשת. אנחנו מאמינים בסיפורים כי מבחינתנו גם שיווק, על אף התדמית שלו, הוא מלאכה קדומה.

הספירלה נולדה מתוך הבנה הולכת וגדלה, תוצר של עבודה מתמשכת עם בעלי עסקים – ששיווק עובד הכי ביעילות כשהוא נעשה ביצירתיות.

פשוט כך:
שיווק ראוי לעשות בכיף. כשאנחנו בוחרים באפיקים שנכונים לנו ומוצאים דרכים יצירתיות לשווק מתוך התשוקה והמהות של העשייה שלנו – השיווק נעשה ללא מאמץ. כששמים דגש על אסתטיקה ושפה ייחודית ויוצרים תוכן שנותן ערך משמעותי – משיגים תוצאות טובות ואיכותיות.

דברים שחשובים לספירלה:

להרבות טוב בעולם

שאיפה שנמצאת בבסיס העשייה שלנו ומכוונת את דרכנו. נשאף לשזור כל פעולה מקצועית בעשייה מיטיבה ולתת ידינו לעשייה סביבתית – חברתית.

עשייה מקיימת

נשתדל ככל הניתן לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שהינה תוצר ישיר של העשייה המקצועית שלנו ונעדיף לסייע לפרוייקטים ירוקים. 

מינימליזם דיגיטלי

בתור נטורליסטים שעובדים ויוצרים במרחב הדיגיטלי, חשוב לנו להעביר ללקוחות שלנו ולקהל שלהם ערכים של מאמץ דיגיטלי נכון, שמירה על משאבים ותרגול של תודעה צלולה.

גלעד פלד

נעים להכיר – שמי גלעד פלד: יזם דיגיטלי, צלם ועורך וידאו, בונה, מעצב ומאפיין אתרים ודפי המראה בוורדפרס (WordPress). כמו-כן, אני כותב, עורך ומפיק תוכן שיווקי לאתרים ובכלל. 

יחד עם הצמיחה העסקית, הבנתי שהתשוקה האמיתית שלי היא להרבות טוב בעולם ולהתפרנס מזה בכבוד. תהליכים משותפים עם עסקים קטנים ובינוניים שחולקים את אותו חזון, לימדה אותי כלים רבים למנף עשייה מקיימת, מודעת ובעלת ערכים סביבתיים-חברתיים לטובת שיווק נכון, יצירתי, אותנטי ומניע לפעולה. 

נועה פרי-פלד

נעים להכיר – נועה פרי-פלד: צלמת תיעודית, אמנית יוצרת וכותבת. מלווה עסקים במציאת הביטוי האישי שלהם דרך צילום וכתיבה.

אני אוהבת צילום, מאוד. אני אוהבת להחזיק בה, במצלמה הקטנה אך הממזרית שלי, לעשות קליק ולראות את הצבעים, הצורות ואלומות האור, יוצרים יחד משהו חדש, יפה, נוגע.

אני אוחזת במצלמה מאז שאני זוכרת את עצמי. המצלמה ליוותה אותי ברגעים האינטימיים ביותר ובעזרתה זכיתי לרגעים רבים של יופי עם אנשים, סביבה וטבע. חוויתי עשרות מפגשים של צילום ופיתחתי שפת צילום אישית וייחודית שהיא חותם היצירה שלי בעולם.